TURNIEJ 2015

X Otwarty Turniej Szachowy o Mistrzostwo Rogów, już za nami. 7 lutego w Domu Ludowym w Rogach ponad 40 zawodników z terenu powiatu krośnieńskiego, w tym 16 szachistów Burzy Rogi, walczyło o tytuł „Szachowego Mistrza Rogów”. Turniej rozgrywany był w kilku kategoriach wiekowych: SP klasy 1-3, 4-6, gimnazja, kategoria Open, oraz kategoria najlepszy zawodnik Rogów. Turniej rozgrywany był w systemie szwajcarskim. Każdy zawodnik musiał rozegrać 7 rund i miał do dyspozycji 15 minut w każdej rozgrywce. W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:

 

Szkoły podstawowe klasy 1-3

 

Dziewczęta: Czerska Martyna, Mezglewska Agata

 

Chłopcy: Guzik Michał, Turek Damian,Wierdak Kamil

 

Szkoły podstawowe klasy 4-6

  

Chłopcy: Jaszczuk Mateusz, Kiołtyka Rafał, Gazda Dominik

 

Gimnazja

 

Dziewczęta: Winter Anna

 

Chłopcy: Guzik Kacper, Chodorowski Adrian, Rajchel Wiktor

 

Najlepszy zawodnik Rogów: Rafał Kiołtyka, Damian Turek, Arkadiusz Kucza

 

Kategoria Open:

 

Mrozowski Patryk

Frączek Jan

Guzik Kacper

Czernicki Bogdan

Lipka Roman

Kucza Sławomir

Paczosa Piotr

Lenik Leszek

Jaszczuk Mateusz

Guzik Wojciech

 

W poszczególnych kategoriach zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz dyplomy, najmłodsi zaś dodatkowo słodkie niespodzianki. Zawody sędziował Marian Lorenc, współorganizatorem turnieju był Leszek Lenik z klubu sportowego LUKS Burza-Rogi.

 

Podstrony artykułu:Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki