OTWARTY TURNIEJ KOSZYKÓWKI

W dniu 7 lutego br. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Rogach rozegrany został I Otwarty Turniej Piłki Koszykowej o Puchar Wójta. Do turnieju zgłosiło się 8 drużyn, które zostały rozlosowane do dwóch grup A i B. Grupę A utworzyły: GOSiR Frysztak, Potoczek TEAM, Jedlicze TEAM, MEGA PIMP Głowienka, a grupę B: Gmina Miejsce Piastowe, DEF Sanok, ALTA Brzozów, Targowiska TEAM.

W wyniku rywalizacji w grupach drużyny zajęły miejsca: Gr. A:1. GOSiR-u Frysztak, 2. Jedlicze TEAM, 3. Potoczek TEAM, 4. MEGA PIMP Głowienka; Gr. B. 1. DEF Sanok, 2. Targowiska TEAM, 3. ALTA Brzozów, 4. Gmina Miejsce Piastowe.

W meczu o awans zagrały drużyny GOSiR Frysztak i Targowiska TEAM, w którym drużyna z Frysztaka okazała się lepsza, pokonując Targowiska 19 : 15, a w drugim meczu DEF Sanok pokonał Jedlicze TEAM 32 : 8.

W meczu finałowym GOSiR Frysztak pokonał DEF Sanok 25 : 19 i tym samym zapewnił sobie pierwsze miejsce w turnieju, drugie miejsce zajęła drużyna DEF Sanok. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna Jedlicze TEAM pokonując Targowiska TEAM 13 : 11.

Drużyny z miejsc I–III otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy pozostałe drużyny otrzymały dyplomy za udział. Została przyznana nagroda dla najlepszego zawodnika, którym został Piotr Góra (GOSiR Frysztak).

Nagrody dla zwycięzców wręczał dyrektor GOK w Miejscu Piastowym Janusz Węgrzyn. Mecze sędziowali: Joanna Kuzio i Maciej Bar, a sekretarzami zawodów byli Rafał Brekiesz i Grzegorz Więcek. Zabezpieczenie medyczne pełniła Renata Rygiel.