TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO ROGÓW

4 lutego 2012 roku w sali domu ludowego w Rogach odbył się VII Otwarty Turniej Szachowy o Mistrzostwo Rogów. Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym oraz sekcja szachowa LUKS „Burza Rogi”. W turnieju udział wzięło 20 zawodników, w tym większość małych szachistów.

Feryjny turniej szachowy przygotowywany jest głównie z myślą o dzieciach i młodzieży. W Szkole Podstawowej w Rogach od miesiąca LUKS „Burza Rogi”  prowadzi zajęcia nauki gry w szachy i mamy nadzieję, że nowi zawodnicy zasilą nasze turnieje.

Zawody rozegrano systemem szwajcarskim, w tempie 15 min. na partię. I miejsce zdobył Adam Szelc, zdobywając 8,5 pkt. II miejsce przypadło Marianowi Lorencowi, który zdobył 7,5 pkt oraz był sędzią zawodów. Obydwaj Panowie są reprezentantami KKSz Urania Krosno. III miejsce zdobył zawodnik LUKS „ Burza Rogi” Jan Frączek z wynikiem 6,0 pkt. Wyłoniono także najlepszych zawodników w kategoriach :
* do lat 12: Anna Krzysztyńska i Mateusz Jaszczuk
* do lat 16: Gabriela Mrozowska oraz Patryk Mrozowski są oni reprezentantami KKSz Urania Krosno.

Nagrody oraz dyplomy wręczał prezes sekcji szachowej LUKS „Burza Rogi” Leszek Lenik oraz sędzia zawodów Marian Lorenc. Nagrody ufundował Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i zapraszamy na majowy turniej szachowy.

 

 

Podstrony artykułu:

1) TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO ROGÓW
2) TURNIEJ 2013
3) TURNIEJ 2014
4) VI TURNIEJ SZACHOWY
5) TURNIEJ 2015
6) TURNIEJ 2016
7) TURNIEJ 2017
8) TURNIEJ 2018
9) TURNIEJ 2019


Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki