Multimedia

Opublikowane pliki dźwiękowe oraz filmy przedstawiają nie tylko bogatą twórczość muzyczno-artystyczną zespołów działających pod patronatem Gminnego Ośrodka Kultury w Miejscu Piastowym, ale także są relacją z odbytych imprez kulturalnych takich jak festiwal piosenki dziecięcej lub teatralia.

Filmy
Kapela ludowa Pogórzanie
Grupa Perkusyjna MELORYTM
Płyta jest skromną próbą dokumentacji zespołu instrumentalnego, a ściślej Grupy Perkusyjnej „MELORYTM” obchodzącej w tym roku (2001) jubileusz 20-lecia. Założona w 1981 r. przy Szkole Podstawowej im. B.Wierdaka w Głowience k/Krosna, szybko stała się zespołem znaczącym nie tylko w środowisku lokalnym, ale również w kraju.
Zespół Śpiewaczy Rogowice
Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek
Orkiestra Dęta Gminy Miejsce Piastowe
Kapela Ludowa Piasty
Jubileusz w Głowience

Zobacz także

Galeria zdjęć
Katalog „Galeria zdjęć” zawiera zdjęcia przedstawiające: krajobraz regionu należącego do gminy, ważniejsze zabytki i atrakcje turystyczne. Galeria zawiera także zdjęcia z przebiegu imprez kulturalnych organizowanych przez GOK oraz pamiątkowe albumy z historii działalności kulturalnej regionu.
  • ZESPÓŁ DREAMS
  • 2017-12-04
  • KAPELA 50 PLUS
  • 2017-09-27
  • ZESPÓŁ RYTM
  • 2017-10-16    Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki