Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

WIECZÓR AUTORSKI JÓZEFA MACHNIKA
7 grudnia, zapraszamy serdecznie na wieczór autorki i promocje ksiażki Jozefa Machnika "Głosem z przeszłości". Spotkanie odbędzie się w Głowience w sali prób ZTL Pogórzanie im. Adeli Kolanko o godzinie 17:00.
KONCERT ŚWIĄTECZNY
16 grudnia, w przedświąteczną niedzielę, zapraszamy serdecznie  na kolejną edycję koncertu świątecznego laureatów konkursu kolęd i pastorałek. Wystapią dla Państwa najlepsi soliści wybrani sposród ponad 100 uczestników konkursu. Sala Domu Ludowego w Rogach, godzina 16:00. Gosciem specjalnym będzie Aleksandra Tocka.
VII GMINNY TURNIEJ BADMINTONA
15 grudnia br. w hali sportowej Zespołu Szkół Publicznych w Miejscu Piastowym rozegrany zostanie VII Gminny Turniej Badmintona. Początek zawodów o godzinie 10:00. Zapraszamy
VIII MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ
6 grudnia br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rogach rozegrany został VIII Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym.
PRZEGLĄD CYMBALISTÓW I KAPEL
W dniach 1-2 grudnia w klubie Bohema przy Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie, odbyły się 37 Spotkania Cymbalistów.
VII TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ JEDNOSTEK OSP
W sobotę 17 listopada br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Głowience odbył się VII Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych, którego organizatorami byli: Wójt Gminy Miejsce Piastowe, Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym, Zarząd Oddziału Powiatowego Związków Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Głowience.
INFORMACJA RODO
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w Gminnym Ośrodku Kultury. 
HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
W dniu 8 listopada br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rogach rozegrany został Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Miejscu Piastowym.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki