ZAJĘCIA STAŁE W FILIACH

FILIA GOK W ROGACH

Instruktor środowiskowy Barbara Patla-Lenik

 

PONIEDZIAŁEK

14:00-16:00 Kafejka internetowa

16:00-17:00 Międzyuczniowska pomoc w nauce

18:30-19:45 Aerobik (Widacz)

 

WTOREK

14:00-16:00 Zajęcia świetlicowe, groteska

15:30-17:00 Orlik, gr. młodsza ( rezerwacja GOK)-okres letni (kwiecień-październik)

16:00-18:00 Zajęcia kółka regionalnego ( 2 razy w miesiącu)

17:00-18:00 Aerobik ( Łężany)

 

ŚRODA

14:00-16:00 Zajęcia świetlicowe

16:00-18:00 Siatkówka dla młodzieży, hala sportowa ( rezerwacja GOK)-okres zimowy( październik-maj)

16:30-18:00 Orlik, gr. starsza ( rezerwacja GOK)-okres letni (kwiecień-październik)

19:00-20:10 Aerobik ( Miejsce Piastowe)

 

CZWARTEK

14:00-16:00 Kafejka internetowa

18:00-19:10 Aerobik ( Zalesie)

18:30-20:00 Próby zespołu „ Rogowice”

 

PIĄTEK

14:30-16:00 Zajęcia muzyczno-ruchowe dla dzieci

16:00-17:30 Warsztaty ceramiczne ( raz w miesiącu)

17:30-20:00 Kafejka internetowa

 

 

FILIA GOK W GŁOWIENCE

Instruktor środowiskowy–Małgorzata Machnik

 

WTOREK:

15:30-17:00 Kółko bibułkarskie-zajęcia plastyczne

17:00-19:00 Próba kapeli ludowej POGÓRZANIE

19:00-21:00 Próba ZTL POGÓRZANIE-gr. I

 

ŚRODA:

16:00-17:30 Próba ZTL POGÓRZANIE-gr. III

19:00-20:30 Klub seniora tańca

 

CZWARTEK:

17:00-18:30 Próba ZTL POGÓRZANIE-gr. II

19:00-21:00 Próba ZTL POGÓRZANIE-gr. I

 

PIĄTEK:

15:00-20:00 Tenis stołowy-gr. młodsze

 

SOBOTA:

15:00-20:00 Tenis stołowy-gr. starsze

 

 

FILIA GOK W NIŻNEJ ŁĄCE

Instruktor środowiskowy–Wiesława Guzik

 

WTOREK:

15:00-16:00 Piłka halowa okresie jesienno zimowy

16:00-18:00 Sekcja tenisa stołowego

18:00-19:00 Piłka halowa

19:00-20:00 Areobik, kółka zainteresowań

 

ŚRODA:

14:00-18:00 w okresie zimowym zajęcia plastyczne, turnieje wiedzy

19:00-20:00 Próba grupa teatralna PRZYJACIELE

 

CZWARTEK:

14:00-16:00 Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza

16:00-18:00 Sekcja tenisa stołowego

18.00-20.00 Warsztaty klubowe-dyskoteki

 

 

FILIA GOK W ŁĘŻANACH

Instruktor środowiskowy–Barbara Jurczak-Luśtak

 

PONIEDZIAŁEK

13:00-17:00Pomoc w odrabianiu lekcji, konkursy wiedzy, Warsztaty Kulinarne (raz w miesiącu)

17:00-18:00 Gimnastyka dla seniorów (sala gimnastyczna). Prowadzenie: A. Czekańska

18:00-20:00 Piłka nożna (sala gimnastyczna)-młodzież ponadgimnazjalna

 

WTOREK:

14:00-15:30 Gry i zabawy świetlicowe, pomoc przy odrabianiu lekcji

15:30-17:00 Zajęcia plastyczne (raz w miesiącu lepienie z gliny-prow. I. Władyka)

17:00-18:00 Aerobik (sala gimnastyczna)-prow. B. Patla-Lenik

18:00-20:00 Tenis stołowy-trening

 

CZWARTEK

13:00-15:00 Gry i zabawy świetlicowe, pomoc przy odrabianiu lekcji

15:30-18:00 Piłka nożna (sala gimnastyczna) – grupa młodsza

18:00-20:00 Piłka siatkowa (sala gimnastyczna)

 

FILIA GOK W WIDACZU

Instruktor środowiskowy–Magdalena Penar

 

PONIEDZIAŁEK

18:00-20:00 Aerobik (sala gimnastyczna)-prow. B. Patla-Lenik

 

WTOREK:

13:00-15:00 Kafejka internetowa

16:00-18:00 Kącik kulinarny

18:00-20:00 Gry towarzyskie

 

ŚRODA:

13:00-15:00 Zajęcia edukacyjno-informacyjne

15:00-17:00 Quizy, konkursy wiedzy

17:00-20:00 Gry towarzyskie

 

CZWARTEK

13:00-15:00 Pomoc w odrabianiu lekcji

15:00-18:00 Warsztaty

18:00-20:00 Kółko szachowe

 

SOBOTA:

13:00-15:00 Zajęcia plastyczne, techniczne

15:00-18:00 Zajęcia rekreacyjno-sportowe

 

FILIA GOK W TARGOWISKACH

Instruktor środowiskowy–Magdalena Penar

 

 

WTOREK:

13:00-15:00 Pomoc w odrabianiu lekcji

15:00-17:00 Gry i zabawy

17:00-20:00 Zajęcia techniczne

 

 

ŚRODA:

13:00-15:00 Zajęcia edukacyjno-informacyjne

15:00-17:00 Quizy, konkursy wiedzy

17:00-20:00 Kółko szachowe

 

CZWARTEK

13:00-15:00 Warsztaty-grupa młodsza

15:00-18:00 Warsztaty-grupa starsza

18:00-20:00 Gry towarzyskie

 

PIĄTEK

13:00-15:00 NA TROPIE DOBREJ KSIĄŻKI

15:00-20:00 Zajęcia plastyczne w 2 grupach wiekowych

 

 

FILIA GOK W WROCANCE

Instruktor środowiskowy–Leszek Zajdel

 

 

PONIEDZIAŁEK

13:00-17:00 Zajęcia świetlicowe

17:00-18:30 Tenis stołowy (sala gimnastyczna SP Wrocanka)

18:30-20:00 Halowa piłka nożna (sala gimnastyczna SP Wrocanka)

 

ŚRODA:

13:00-17:00 Zajęcia świetlicowe

17:00-18:30 Tenis stołowy (sala gimnastyczna SP Wrocanka)

18:30-20:00 Halowa piłka nożna (sala gimnastyczna SP Wrocanka

 

PIATEK

13:00-20:00 Zajęcia świetlicowe

 

FILIA GOK W ZALESIU

Instruktor środowiskowy–Izabela Półchłopek

 

PONIEDZIAŁEK

13:30-15:00 Tenis stołowy dla uczniów szkół podstawowych-prowadzący instruktor Zbigniew Wajda

15:30-18:00 Zajęcia plastyczne i artystyczne (w okresie zimowym);

                     zajęcia sportowe (w okresie letnim)

18:30-19:30 Nauka pływania na basenie w Krośnie-prowadzący instruktor Izabela Półchłopek

 

ŚRODA

13:00-14:30 Pomoc w nauce (język angielski, matematyka)

15:00-16:30 Zajęcia plastyczne i artystyczne, warsztaty kulinarne

17:30-20:00 Zajęcia sportowe piłka nożna, siatkowa, tenis ziemny (w okresie letnim)

 

CZWARTEK

18:00-19:30 Aerobik-prowadzący instruktor Barbara Patla-Lenik

 

PIĄTEK

13:00-14:30 Tenis stołowy, badminton dla uczniów szkół podstawowych

15:00-16:30 Warsztaty ceramiczne (raz w miesiącu)-prowadzący instruktor Iwona Władyka

17:00-18:30 Gra w szachy i warcaby

18:00-20:00 Tenis stołowy, badminton dla starszych

 

FILIA GOK W MIEJSCU PIASTOWYM

Instruktor środowiskowy–Izabela Drobek

 

 

PONIEDZIAŁEK

13:00-15:00 Pomoc w nauce, groteka

15:00-17:00 Kącik plastyczny

17:00-19:00 Sekcja Nordic Walking

 

ŚRODA

13:00-16:00 Kącik internetowy, groteka

17:00-19:00 Sekcja Nordic Walking

 

PIĄTEK

15:00-18:00 Kółko Rękodzieła Artystycznego



Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki