HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

W dniu 8 listopada br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rogach rozegrany został Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Miejscu Piastowym. Organizatorem turnieju byli: Szkoła Podstawowa w Rogach oraz Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym. Zawody oficjalnie otworzył dyrektor GOK Janusz Węgrzyn.

Rozgrywki prowadzone były w kategorii 4-5 klasy szkoły podstawowej. W turnieju udział wzięło 4 drużyn: SP Rogi, SP Miejsce Piastowe, SP Targowiska i SP Zalesie, które rywalizowały w jednej grupie w systemie „każdy z każdym”.

Wyniki meczów:

Rogi – Miejsce Piastowe               2:1

Targowiska – Zalesie                   0:2

Rogi – Targowiska                       0:0

Miejsce Piastowe – Zalesie           1:1

Rogi – Zalesie                            1:1

Miejsce Piastowe – Targowiska     0:0

 

Tabela końcowa:

1.     SP Zalesie

2.     SP Rogi

3.     SP Miejsce Piastowe

4.     SP Targowiska

 

Drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy, a także zostały przyznane nagrody indywidualne w postaci pucharów i dyplomów dla najlepszego bramkarza – Nicolasa Nowaka z Zalesia i najlepszego zawodnika – Szymona Kubusiaka z Rogów. Nagrody wręczał dyrektor GOK Janusz Węgrzyn, mecze sędziował Sławomir Kielar, a zabezpieczenie medyczne pełniła Renata Rygiel.

 


 

 

1 2 >

Podstrony artykułu:

1) HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
2) TURNIEJ 2019


Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki