Zespoły artystyczne

ZESPÓŁ MASKA
MASKA to muzyczna grupa hard rockowa , w której skład wchodzą: Jacek Litwin, Bartek Bykowski, Tomek Jakubczyk, Krystian Słowik. Lubią ostre riffy, ale ich mocną stroną są wolne ballady. Sami o sobie mówią: „Jesteśmy rockandrollowcami, dla których muzyka to nieodłączny i konieczny element codziennej egzystencji. Dla każdego z nas muzyka to największa pasja, dla której w MASCE znaleźliśmy najlepsze ujście.”
ZTL MALI POGÓRZANIE
W styczniu 1984 roku, został zorganizowany nabór do grup dziecięcych i młodzieżowych, zorganizowała go tancerka zespołu „POGÓRZANIE” - Małgorzata Machnik. Od tej pory równolegle z próbami dorosłych „Pogórzan” ćwiczyli młodsi.
Zespół CREEP
 Zespół Creep powstał w listopadzie 2007r. Historia zespołu zaczęła się od przypadkowych odwiedzin na jednej z prób zespołu Vabanque. Pojawił się gitarzysta z wokalistką zespołu Orion.
Zespół METEOR
Zespół powstał w 2008 roku. Tworzyły go dwie dziewczyny, jedna grała na klawiszach a druga śpiewała. Była to gra głównie po lekcjach, dla przyjemności.
Zespół ALTEREGO
Nazwa zespołu sięga aż PUFY 2008 (Przegląd Uczniowskich Filmów Amatorskich). Inicjatorem pomysłu założenia kapeli grającej w rytmach reggae był wokalista- Rafał Tomkiewicz.
Zespół GROOVINSCY
Zespół powstał latem 2005. W jego skład wchodzą muzycy : wokalista i gitarzysta Janusz, klawiszowiec Wojtek, perkusista Zbyszek , znakomity basista Janusz i bardzo utalentowany saksofonista Błażej. Każdy z tych instrumentalistów ma bogatą  przeszłość muzyczną.
Zespół RYTM
Skład zespołu: Słowik Zygmunt - perkusja Jakubczyk Tomasz - gitara solowa Głowacki Krzysztof - gitara basowa Adamczak Bogdan - saksofon Kozubal Ireneusz - klawisze
Zespół Tańca Ludowego POGÓRZANIE
Zespół Tańca Ludowego „Pogórzanie” powstał w 1973 roku, z inicjatywy młodzieży skupionej w Związku Młodzieży Wiejskiej w Głowience, która przygotowywała się do święta plonów – dożynek.
<123>

Zobacz także

Zespół Tańca Ludowego POGÓRZANIE
Zespół Tańca Ludowego „Pogórzanie” powstał w 1973 roku, z inicjatywy młodzieży skupionej w Związku Młodzieży Wiejskiej w Głowience, która przygotowywała się do święta plonów – dożynek, w których organizację włączyła się przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich Adela Kolanko.
Orkiestra Dęta Miejsce PiastoweUżywamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki