Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

XV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY
W niedzielę 26 maja br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rogach odbędzie się XV Międzynarodowy Turniej Szachowy. Organizatorem turnieju są:Wójt Gminy Miejsce Piastowe, Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym oraz Ludowo-Uczniowski Klub Sportowy Burza Rogi. Rozpoczęcie turnieju o godzinie 10:00
GMINNY FESTIWAL PIOSENKI
30 kwietnia po raz kolejny, odbyły się gminne eliminacje wojewódzkiego festiwalu piosenki, tym razem, w Rogach. Do konkursu przystąpiło 18 młodych wokalistów ze szkół podstawowych i przedszkoli.
KONCERT GALOWY FESTIWALU PIOSENKI
W niedzielne słoneczne popołudnie 19 maja w sali domu ludowego w Rogach rozbrzmiewały znane i te mniej znane piosenki podczas koncertu galowego XXIV Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki, którego organizatorem był wójt Gminy oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Miejscu Piastowym.
KONKURS POEZJI PATRIOTYCZNEJ
2 kwietnia w tymczasowej siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Zalesiu, odbyły się przesłuchania etapu gminnego XIII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Polskiej Poezji Patriotycznej.
DRUGIE MIEJSCE DLA GMINY W TENISIE
30 marca br. w hali sportowej w Sieniawie odbyła się Powiatowa Olimpiada Tenisa Stołowego.Według klasyfikacji gmin, Gmina Miejsce Piastowe zajęła drugie miejsce.
ZAPUSTOWE OSTATKI w GŁOWIENCE
XII edycja „Zapustowych Ostatków”, które odbyły się 2 marca w sali domu ludowego w Głowience przeszła do historii. W tym roku tematem przewodnim imprezy były przeboje lat 60.
XX GMINNY TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJTA
W dniu16 marca 2019 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rogach odbył się XX Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym. Zawody oficjalnie otworzył dyrektor GOK Janusz Węgrzyn. Do rozgrywek przystąpiło 40 zawodników rywalizujących w sześciu grupach wiekowych. Rozgrywki gminne były zarazem eliminacjami do rozgrywek powiatowych.    
NOWY PIASTUN JUŻ W SIECI
Zachęcamy do przeczytania nowego numeru Piastuna.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2019
 • 2019-02-28
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki