Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

MIEJSTECKIE KOLĘDOWANIE
21 stycznia, serdecznie zapraszamy, na kolejna edycje "Miejsteckiego Kolędowania". Początek spotkania światecznego o godzinie 16:00. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Miejsca Piastowego.
BIESIADA ROGOWSKA
Zgodnie z tradycją w 3 sobotę stycznia tj. 20 zapraszamy na kolejną 18 już Rogowska Biesiadę. Zapraszają: Gminny Ośrodek Kultury oraz Stowarzyszenie Miłośników Wsi Rogi. Początek biesiadowania o godzinie 18:00
TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ
2 lutego, w ramach cyklu "Feria  na sportowo", w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rogach rozegrany zostanie X halowy turniej piłki nożnej. Poczatek rozgrywek o godzinie 9:00. Serdecznie zapraszamy.
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR FERII
W niedzielę 4 lutego w hali sportowej Szkoły Podstawowej we Wrocance odbędzie się kolejny, tym razem już X turniej piłki siatkowej o Puchar Ferii. Początek rozgrywek o godzinie 11:00. Serdecznie zapraszamy drużyny z gminy Miejsce Piastowe do udziału w sportowych rozgrywkach.
KONCERT ŚWIĄTECZNY
Świąteczny koncert kolęd, który odbył się 17 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym wprowadził nas w niepowtarzalny klimat Świąt Bożego Narodzenia. Znane tradycyjne kolędy, zabawne pastorałki wypełniły wyczarowany bajkowo - sceniczny świat.
ŚWIĄTECZNE ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE
Grudzień był bardzo kreatywny pod względem zajęć z rękodzieła artystycznego. W naszej pracowni powstały gliniane miseczki, kubki i ozdobne bombki.
MEDALE GLORIA ARTIST W GMINIE MIEJSCE PIASTOWE
W Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie z rąk Wojewody Podkarpackiego Ewy Leniart, te najważniejsze resortowe medale Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w imieniu orkiestry odebrał przewodniczący zarządu Marek Guzik oraz dyrektor Janusz Węgrzyn.
KONCERT W ŁĘŻANACH
W roku bieżącym święto Objawienia Pańskiego, w sposób szczególny obchodzone było w Łężanach w kościele parafialnym p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej. Po koncertach w Rogach, Targowiskach, Wrocance i Głowience, nadszedł czas na koncertowanie u księdza proboszcza Jerzego Urbana.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
 • ROK 2015
 • 2015-03-12
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki